Kosmetyka upiększająca


Dziś coraz więcej osób przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu zewnętrznego. Stan skóry czy włosów w końcu jest naszą wizytówką i najlepiej o nas świadczy. Coraz bardziej oblegane stają się salony świadczące usługi z zakresu kosmetyki upiększającej. Co się do nich zalicza?

Stylizacja brwi

Stylizacja brwi to jeden z najczęstszych powodów odwiedzin kosmetyczki dla wielu pań. Składa się na nią regulacja brwi woskiem lub pęsetą oraz ich przyciemnianie henną. Niby niewiele, ale może zupełnie odmienić wygląd twarzy.

Pielęgnacja rzęs

Czym są piękne brwi bez perfekcyjnych rzęs? Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Dobra specjalistka potrafi wykonać je tak, że będą wyglądały jak naturalne. Dzięki takiemu zabiegowi przez jakiś czas nie trzeba martwić się malowaniem rzęs, gdyż i tak zawsze wyglądają perfekcyjnie. Panie o jasnych rzęsach mogą również skorzystać z ich przyciemniania henną.

Makijaże okolicznościowe

Każda kobieta jest piękna. To piękno wystarczy tylko wydobyć. Nic nie zrobi tego lepiej niż makijaż wykonany przez profesjonalistę.